سایت تخصصی شاخص عمران
منو اصلی

سایت تخصصی مناقصات و امور پیمان

– مشاوره و خدمات دفتر فنی پروژه های عمرانی

– مشاوره، تهیه و تنظیم اسناد شرکت در مناقصه

– ارائه خدمات مدیریت پروژه و کنترل پروژه

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
ShakhesOmran.ir

گروه مهندسین شاخص عمران

گروه فنی مهندسی شاخص عمران راه حل های کارآمدی را در مسائل فنی، اجرایی و حقوقی قراردادهای پیمانکاری برای شرکتهای مهندسی به ارمغان می آورد که علاوه بر جلوگیری از هدر رفت زمان به حفظ سرمایه پیمانکاران نیز کمک شایسته ای می نماید. امید است مهندسین شاخص عمران با تکیه بر علم، دانش و تجربه بتواند به خوبی در خدمت جامعه مهندسی این مرز و بوم باشد.

بخشنامه و آیین نامه ها

مازاد 2

مازاد5

تفسیر

فصل سی و یکم .لوازم آشپزخانه

مقدمه

1-ماشینهای یخ سازی، موضوع ردیف های ۳۱۰۳۰۴ و ۳۱۰۳۰۵، با مخزن از فولاد زنگ ناپذیر، مجهز به کمپرسور، کندانسور هوایی و کنترلهای لازم، يخها به شکل مکعبی، استوانه ای با هلالی کوچک بوده و مخزن مجهز به مکانیزمی است که در صورت پرشدن، کمپرسور را خاموش می کند، بدنه دستگاه از فولاد زنگ ناپذیر با رنگ پخته پوشش شده است.

 ۲. سردخانه های موضوع ردیف های ۳۱۰۴۰۱ تا ۳۱۰۴۰۳، از نوع ساختمانی، با دمای هوای داخل، ۲ درجه سانتیگراد، شامل عایق بندی از شبکه چوبی و پوشش پلاستوفوم یا فوم تزریقی به ضخامت ۱۰ سانتی متر و روکش نهایی از ورق آلومینیوم با زهوار بندیهای مخصوص، مجهز به کمپرسور، کندانسور هوایی، اواپراتور و باديزن الکتریکی با تمام تجهیزات لازم، مانند شیر سولونوئیدی، ترموستات، شیر انبساط ( Expansion Valve)، کلید اتوماتیک، تابلو برق و روشنایی در سردخانه با روکش نهایی داخل و خارج از فولاد زنگ ناپذير، مجهز به قفل مخصوص که از داخل قابل باز شدن است و قفسه بندی در دو طرف به ارتفاع داخلی ۱۹۵ سانتی متر

 ٣. برای محاسبه بهای سردخانه مورد نظر، از ردیف مربوط به کمترین ظرفیت شروع و متوالیا ظرفیت مازاد با ردیف های بعدی تکمیل میشود. حاصل جمع بهای کل ردیف های مورد استفاده، بهای سردخانه یاد شده است.

۴. اضافه بها نسبت به ردیف های ۳۱۰۴۰۱ تا ۳۱۰۴۰۳، در صورتی که سردخانه با دمای داخلی منهای بیست و دو (۲۲- درجه سانتیگراد، ضخامت عایق ۱۵ سانتی متر و مجهز به رله ساعت باشد، بیست (۲۰) درصد ردیف یاد شده است.

 ۵. اضافه بها نسبت به ردیف ۳۱۰۵۰۲، در صورتی که میز دارای لبه ای به ارتفاع حدود ۲ سانتی متر باشد، پنج (۵) درصد ردیف یاد شده است. ۶. ورقهای فولادی زنگ ناپذیر( (Stainless Steel موضوع این فصل از نوع مات است.

 ۷. هر کیلو کالری در ساعت معادل ۳٫۹۶۸ بی تی یو در ساعت و هر کیلو وات معادل 1.341 اسب بخار است.

یک دیدگاه بگذارید

مازاد 6

خدمات شاخص عمران

error: مجاز به کپی محتوا نمی باشید