سایت تخصصی شاخص عمران
منو اصلی

سایت تخصصی مناقصات و امور پیمان

– مشاوره و خدمات دفتر فنی پروژه های عمرانی

– مشاوره، تهیه و تنظیم اسناد شرکت در مناقصه

– ارائه خدمات مدیریت پروژه و کنترل پروژه

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
ShakhesOmran.ir

گروه مهندسین شاخص عمران

گروه فنی مهندسی شاخص عمران راه حل های کارآمدی را در مسائل فنی، اجرایی و حقوقی قراردادهای پیمانکاری برای شرکتهای مهندسی به ارمغان می آورد که علاوه بر جلوگیری از هدر رفت زمان به حفظ سرمایه پیمانکاران نیز کمک شایسته ای می نماید. امید است مهندسین شاخص عمران با تکیه بر علم، دانش و تجربه بتواند به خوبی در خدمت جامعه مهندسی این مرز و بوم باشد.

بخشنامه و آیین نامه ها

مازاد 2

مازاد5

تفسیر

فصل نوزدهم . ترانسفورماتورهای فشار متوسط

مقدمه

١. تمام ترانسفورماتورهای از نوع روغنی درج شده در این فصل، چرخدار هستند و به منبع انبساط روغن، درجه روغن نما و ترمومتر کنتاکت دار با کلید تولرانس ۵ درصد، مجهزاند و یا از نوع هرمتیک با رله مربوط می باشند.

 ٢. در صورتی که ترانسفورماتور ردیف های ۱۹۰۲۰۱ تا ۱۹۰۲۰۸ و ۱۹۰۴۰۱ تا ۱۹۰۴۰۸، روی تیر نصب شود، ۵ درصد به بهای واحد ردیف های یاد شده اضافه خواهد شد.

 ٣. در صورتی که ترانسفورماتور ردیف های گروه های او ۲ با ولتاژ ۶۰۰۰/ ۴۰۰ /۲۳۱ ولت کار کند، ۲۰ درصد به بهای واحد ردیف های یاد شده اضافه خواهد شد.

 ۴. در صورتی که ترانسفورماتور ردیف های گروه های ۱ و ۲ در قسمت فشار متوسط، دارای دو ولتاژ ۶ و ۱۱ کیلو ولت بوده و با کلید دستی از خارج قابل تبدیل باشد، ۱۵ درصد به بهای واحد ردیف های یاد شده اضافه خواهد شد.

 ۵. چنانچه ترانسفوماتور ردیف های گروه های ۳ و ۴ در قسمت فشار متوسط، دارای دو ولتاژ ۱۱ و ۲۰ کیلو ولت بوده و با کلید دستی از خارج قابل تبدیل باشد، ۱۵ درصد به بهای واحد ردیف های یاد شده اضافه خواهد شد.

۶.در صورتی که ترانسفورماتورهای گروه های۳، ۴ با ولتاژ۳۳۰۰۰ / ۴۰۰ / ۲۳۱ولت کار کند، ۵ درصد به بهای واحد ردیف های یاد شده اضافه خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

مازاد 6

خدمات شاخص عمران

error: مجاز به کپی محتوا نمی باشید