منو اصلی
سایت تخصصی مناقصات و امور پیمان
- مشاوره و خدمات دفتر فنی پروژه های عمرانی - مشاوره، تهیه و تنظیم اسناد شرکت در مناقصه - ارائه خدمات مدیریت پروژه و کنترل پروژه
سایت تخصصی شاخص عمران

گروه مهندسین شاخص عمران

گروه فنی مهندسی شاخص عمران راه حل های کارآمدی را در مسائل فنی، اجرایی و حقوقی قراردادهای پیمانکاری برای شرکتهای مهندسی به ارمغان می آورد که علاوه بر جلوگیری از هدر رفت زمان به حفظ سرمایه پیمانکاران نیز کمک شایسته ای می نماید. امید است مهندسین شاخص عمران با تکیه بر علم، دانش و تجربه بتواند به خوبی در خدمت جامعه مهندسی این مرز و بوم باشد.

مازاد 2

مازاد5

طراحی شده برای تفکر مهندسی

تهیه متره و برآورد

گروه مهندسین شاخص عمران در سال 1392 توسط تعدادی از متخصصان رشته عمران، برق و مکانیک با هدف ارائه خدمات دفتر فنی، مناقصات، کلیم و ادعا تشکیل گردید.

هدف گروه مهندسین شاخص عمران، ارائه خدمات فنی مهندسی به منظور جلوگیری از هدر رفت سرمایه و زمان پیمانکاران در پروژه های عمرانی می باشد. لذا گروه مهندسین شاخص عمران سعی بر آن دارد با تکیه برتجربه و دانش متخصصان خود بتواند با ارائه خدمات فنی مهندسی، گامی مثبت در راستای اهداف پیمانکاران گرامی بردارد.

گروه مهندسین شاخص عمران با در  اختیار قرار دادن تیم تخصصی خود در زمینه تهیه متره و برآورد آماده همکاری با شرکت ها و کارفرمایان فعال در پروژه های عمرانی می باشد.

گروه مهندسین شاخص عمران با مطالعه بروی نقشه های اجرایی احجام مصالح مورد نیاز پروژه را متره نموده و براساس نوع قرار داد و یا خواسته مشتری برآورد ریالی براساس فهرست بها و یا قیمت روز بازار انجام می شود،روند تهیه متره برآورد بر اساس فلوچارت زیر صورت می گیرد.

چارت مراحل متره و برآورد

خدمات شاخص عمران

error: مجاز به کپی محتوا نمی باشید
p{text-align:justify}