سایت تخصصی شاخص عمران
منو اصلی

سایت تخصصی مناقصات و امور پیمان

– مشاوره و خدمات دفتر فنی پروژه های عمرانی

– مشاوره، تهیه و تنظیم اسناد شرکت در مناقصه

– ارائه خدمات مدیریت پروژه و کنترل پروژه

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
ShakhesOmran.ir

گروه مهندسین شاخص عمران

گروه فنی مهندسی شاخص عمران راه حل های کارآمدی را در مسائل فنی، اجرایی و حقوقی قراردادهای پیمانکاری برای شرکتهای مهندسی به ارمغان می آورد که علاوه بر جلوگیری از هدر رفت زمان به حفظ سرمایه پیمانکاران نیز کمک شایسته ای می نماید. امید است مهندسین شاخص عمران با تکیه بر علم، دانش و تجربه بتواند به خوبی در خدمت جامعه مهندسی این مرز و بوم باشد.

بخشنامه و آیین نامه ها

مازاد 2

مازاد5

تفسیر

فصل چهارم. چراغ های فضای آزاد

مقدمه

١. تمام چراغ های این فصل باید طبق استانداردهای معتبر ملی ایران مانند ISIRI و یا و بین المللی همچون ENEC ، IECE و … ساخته و تولید شده باشند.

 ۲. تمام چراغ های خیابانی و معابر با لامپ بخار سدیم یا متال هالاید درج شده در این فصل، شامل بالاست و جرقه زن و خازن با استاندارد مربوطه هستند و هزینه تهیه و بکار بردن آنها، جزو بهای واحد کار منظور شده است.

٣. چراغ های خیابانی و معابر با لامپ بخار سدیم یا متال هالاید بایستی دارای حداقل IP54در قسمت محفظه لامپ و حداقل IP43   برای محفظه تجهیزات الکتریکی باشند.

 ۴. برای چراغ های خیابانی و معابر LED (گروه ۱۲) و پارکی LED (گروه ۱۴)، به ازای هر ۱۰ درصد افزایش شار نوری، ۵ درصد به بهای ردیف مربوطه اضافه می گردد.

 ۵. برای چراغ های خیابانی و معابر LED (گروه ۱۲) و پارکی LED (گروه ۱۴)، به ازای هر ۲ درصد افزایش بهره نوری، ۱ درصد به بهای ردیف مربوطه اضافه می گردد.

 ۶. منظور از چراغ های LED با ماژول یکپارچه در ردیف های فهرست بها، چراغ هایی است که از ابتدا براساس ساختار LED طراحی شده و دارای ماژول یکپارچه (Integrated) با بدنه می باشد.

یک دیدگاه بگذارید

مازاد 6

خدمات شاخص عمران

error: مجاز به کپی محتوا نمی باشید