منو اصلی
سایت تخصصی مناقصات و امور پیمان
- مشاوره و خدمات دفتر فنی پروژه های عمرانی - مشاوره، تهیه و تنظیم اسناد شرکت در مناقصه - ارائه خدمات مدیریت پروژه و کنترل پروژه
سایت تخصصی شاخص عمران

گروه مهندسین شاخص عمران

گروه فنی مهندسی شاخص عمران راه حل های کارآمدی را در مسائل فنی، اجرایی و حقوقی قراردادهای پیمانکاری برای شرکتهای مهندسی به ارمغان می آورد که علاوه بر جلوگیری از هدر رفت زمان به حفظ سرمایه پیمانکاران نیز کمک شایسته ای می نماید. امید است مهندسین شاخص عمران با تکیه بر علم، دانش و تجربه بتواند به خوبی در خدمت جامعه مهندسی این مرز و بوم باشد.

مازاد 2

مازاد5

طراحی شده برای تفکر مهندسی

تهیه صورت وضعیت

گروه مهندسین شاخص عمران در سال 1392 توسط تعدادی از متخصصان رشته عمران، برق و مکانیک با هدف ارائه خدمات دفتر فنی، مناقصات، کلیم و ادعا تشکیل گردید.

هدف گروه مهندسین شاخص عمران، ارائه خدمات فنی مهندسی به منظور جلوگیری از هدر رفت سرمایه و زمان پیمانکاران در پروژه های عمرانی می باشد. لذا گروه مهندسین شاخص عمران سعی بر آن دارد با تکیه برتجربه و دانش متخصصان خود بتواند با ارائه خدمات فنی مهندسی، گامی مثبت در راستای اهداف پیمانکاران گرامی بردارد.

گروه مهندسین شاخص عمران با در  اختیار قرار دادن تیم تخصصی خود در زمینه تهیه صورت وضعیت موقت و قطعی آماده همکاری با شرکت ها و کارفرماهای فعال در پروژه های عمرانی می باشد.

گروه مهندسین شاخص عمران با در نظر گرفتن تمام ابعاد با اهمیت در تهیه صورت وضعیت از جمله متره کار ،انتخاب آیتم های مرتبط با کار انجام شده،لحاظ نمودن ضرایب قید شده  قرار داد و بخشنامه های سازمان برنامه کشور مطابق فلوچارت زیر اقدام به تهیه و تنظیم صورت وضعیت می نماید.

چارت مراحل تهیه و تایید صورت وضعیت

خدمات شاخص عمران

error: مجاز به کپی محتوا نمی باشید
p{text-align:justify}