منو اصلی
سایت تخصصی مناقصات و امور پیمان
- مشاوره و خدمات دفتر فنی پروژه های عمرانی - مشاوره، تهیه و تنظیم اسناد شرکت در مناقصه - ارائه خدمات مدیریت پروژه و کنترل پروژه
سایت تخصصی شاخص عمران

گروه مهندسین شاخص عمران

گروه فنی مهندسی شاخص عمران راه حل های کارآمدی را در مسائل فنی، اجرایی و حقوقی قراردادهای پیمانکاری برای شرکتهای مهندسی به ارمغان می آورد که علاوه بر جلوگیری از هدر رفت زمان به حفظ سرمایه پیمانکاران نیز کمک شایسته ای می نماید. امید است مهندسین شاخص عمران با تکیه بر علم، دانش و تجربه بتواند به خوبی در خدمت جامعه مهندسی این مرز و بوم باشد.

مازاد 2

مازاد5

تفسیر

فصل پانزدهم . وسایل اندازه گیری

مقدمه

1.در قیمت ردیف های این فصل، هزینه تهیه، حمل، نصب، برقراری اتصالات، آزمایش و راه اندازی تمام وسایل اندازه گیری که در تابلوهای اندازه گیری مورد استفاده قرار می گیرند، در نظر گرفته شده است. همچنین، قیمت آنها بر اساس مونتاژ و نصب هر یک از تجهیزات یاد شده در تابلوی مربوط، برقراری اتصالات، تكميل تابلو در کارگاه تابلوسازی و سپس حمل آن به پای کار و نصب و راه اندازی آن در محل موردنظر، محاسبه و تعیین شده است.

 ۲. آمپر مترها و ولتمترهای دیجیتالی (گروههای ۱۱، ۱۲ و ۱۳) دارای ولتاژ تغذیه ۲۲۰ ولت AC بوده و مجهز به امکان کالیبراسیون نرم افزاری می باشند.

 ٣. در صورتی که آمپر مترها و ولتمترهای دیجیتالی (گروههای ۱۱، ۱۲ و ۱۳) با کلاس دقت 0.5 باشند ۱۲ درصد به بهای ردیف مربوط اضافه خواهد شد.

 ۴. در صورتی که آمپر مترها و ولتمترهای دیجیتالی (گروههای ۱۱، ۱۲ و ۱۳) دارای ولتاژ تغذیه ۸۵ تا ۲۶۰ ولت AC/DC باشند ۳۵ درصد به بهای ردیف مربوط اضافه خواهد شد.

 ۵. تمام وسایل اندازه گیری مندرج در این فصل باید براساس استانداردهای 1-61010IEC 61000 – 4 – 2 , IEC و 4-4-61000 IEC ساخته شده باشند.

۶. در صورتی که ردیف ۱۵۳۴۰۱ دارای حافظه ویژه Data Logging جهت نگهداری اطلاعات شبکه با فواصل ۵ دقیقه الی ۴ ساعت برای مدت یک هفته الى یک سال و با پورت ارتباط با کامپیوتر RS232 /RS485 تحت پروتکل MODBUS باشد ۳۰ درصد به بهای ردیف مذکور اضافه خواهد شد.

۷. در صورتی که ردیف ۱۵۳۴۰۱ دارای کلاس دقت (۰ / ۵) باشد ۴۰ درصد به بهای مذکور اضافه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات شاخص عمران

error: مجاز به کپی محتوا نمی باشید
p{text-align:justify}