سایت تخصصی شاخص عمران
منو اصلی

سایت تخصصی مناقصات و امور پیمان

– مشاوره و خدمات دفتر فنی پروژه های عمرانی

– مشاوره، تهیه و تنظیم اسناد شرکت در مناقصه

– ارائه خدمات، کنترل پروژه، کلیم و ادعا

ShakhesOmran.ir

گروه مهندسین شاخص عمران

گروه فنی مهندسی شاخص عمران راه حل های کارآمدی را در مسائل فنی، اجرایی و حقوقی قراردادهای پیمانکاری برای شرکتهای مهندسی به ارمغان می آورد که علاوه بر جلوگیری از هدر رفت زمان به حفظ سرمایه پیمانکاران نیز کمک شایسته ای می نماید. امید است مهندسین شاخص عمران با تکیه بر علم، دانش و تجربه بتواند به خوبی در خدمت جامعه مهندسی این مرز و بوم باشد.

مازاد 2

مازاد5

شرایط عمومی EPC

ماده ۱۸. دریافت خسارت از بیمه

۱ – ۱۸، هرگاه در شرایط خصوصی به نحو دیگری بیان نشده باشد، ترتیب دریافت خسارتهای بیمه، به نحوه زیر است :

1-1-18پیمانکار موظف است اسناد و مدارک لازم را برای دریافت خسارت، با همکاری کار فرما تنظیم و آماده کرده، در موعد مقرر به بیمه گر تحویل دهد.

۲ – ۱ – ۱۸ ، مبالغ پرداختی شرکت بیمه در مورد بیمه هایی که ذینفع آن کارفرماست، به حسابی که کارفرما به این منظور افتتاح کرده است، واریز می شود، تا وی به عنوان معتمد، مبالغ مربوط را در کارهای خسارت دیده، صرف نماید.

۳ – ۱ – ۱۸ . بخشهای خسارت دیده کار، به دستور کارفرما و به وسیله پیمانکار، اصلاح یا تعویض می شود و هزینه آن از محل مبالغ دریافتی بیمه، به پیمانکار پرداخت می گردد.

۲ – ۱۸. هرگاه مبالغ دریافت شده از بیمه گر، برای جبران خسارتهای وارده کافی نباشد و با برخی از قسمتهای خسارت دیده به هر دلبا تحت پوشش بیمه قرار نگرفته باشد، مسئولیت تأمین هزینه اضافی مورد نیاز، با توجه به مواد ۷۱ و ۷۲، بر حسب مورد به عهده کارفرما یا پیمانکار است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی قراردادهای EPC به جدول زیر مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات شاخص عمران

error: مجاز به کپی محتوا نمی باشید
p{text-align:justify}