Services

About

contact

Location

Tell: 02144587016-17

ShakhesOmran consulting Engineering

سایت تخصصی شاخص عمران
منو اصلی

سایت تخصصی مناقصات و امور پیمان

– مشاوره و خدمات دفتر فنی پروژه های عمرانی

– مشاوره، تهیه و تنظیم اسناد شرکت در مناقصه

– ارائه خدمات، کنترل پروژه، کلیم و ادعا

ShakhesOmran.ir

گروه مهندسین شاخص عمران

گروه فنی مهندسی شاخص عمران راه حل های کارآمدی را در مسائل فنی، اجرایی و حقوقی قراردادهای پیمانکاری برای شرکتهای مهندسی به ارمغان می آورد که علاوه بر جلوگیری از هدر رفت زمان به حفظ سرمایه پیمانکاران نیز کمک شایسته ای می نماید. امید است مهندسین شاخص عمران با تکیه بر علم، دانش و تجربه بتواند به خوبی در خدمت جامعه مهندسی این مرز و بوم باشد.

مازاد 2

مازاد5

شرایط عمومی EPC

ماده ۳۳، فروشندگان، پیمانکاران دست دوم و سایر طرفهای پیمان با پیمانکار

۱ – ۳۳، مسئولیت تمام کارها و خدمات انجام شده به وسیله مهندسان طراح، فروشندگان و پیمانکاران دست دوم، به عهده پیمانکار است. همچنین، وی مسئولیت رفتار و اعمال کارکنان آنها را به عهده دارد .

۲ – ۳۳، تمام هماهنگی ها و ارتباط با کارفرما در زمینه کار های موضوع پیمان، مهندسان طراح ، فروشندگان و پیمانکاران دست دوم، تنها به وسیله پیمانکار انجام می شود.

۳ – ۳۳. انتخاب فروشندگان مصالح و تجهیزات، از بین فهرست فروشندگان مورد تأیید کارفرما، به شرح پیوست ۱۵ انجام می شود.

۴ – ۳۳, انتخاب مهندسان طراح برای کارهای مهندسی و طراحی، پیمانکاران دست دوم برای عملیات ساختمان و نصب پس از معرفی به کارفرما و تأیید وی، صورت می گیرد.

۵ – ۳۳ به کارگیری مهندسان طراح، فروشندگان مصالح و تجهیزات و پیمانکاران دست دوم، به شرح بندهای ۳۳-۳ و ۳۳-۴ دلیل وجود هیچ گونه ارتباط قراردادی بین کارفرما با آنان نیست و کارفرما هيج گونه مسئولیتی در قبال انجام تعهدات پیمانکار نسبت به آنان ندارد، بجز در مورد پرداخت دستمزد کارکنان پیمانکاران دست دوم عملیات ساختمان و نصب، که طبق بند ۲۷-۶ عمل می شود همچنین، تأیید مهندسان طراح، فروشندگان مصالح و تجهیزات و پیمانکاران دست دوم عملیات ساختمان و نصب، از سوی کارفرما، رافع مسئولیتهای پیمانکار نیست .

۶ – ۳۳ انجام هر نوع خدمات، تأمین مصالح و تجهیزات و انجام کارها توسط مهندسان طراح، فروشندگان و پیمانکاران دست دوم، براساس قراردادهای فی مابین پیمانکار و هر یک از آنان صورت می گیرد، که طی آنها، باید کارفرما به عنوان ذينفع درج شود و تمام موازین پیمان پیمانکار با کارفرما، رعایت گردد.

۷ – ۳۳. پیمانکار، متعهد است بخشهایی از کارهای طراحی، مهندسی، تأمین مصالح و تجهیزات و اجرای عملیات ساختمان و نصب و راه اندازی را، طبق بند ۲۰۱۰ پیوست ۱۰، با رعایت مفاد سایر بندهای این ماده، به شرکتها، سازمانها و اشخاص ایرانی واگذار کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی قراردادهای EPC به جدول زیر مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات شاخص عمران

error: مجاز به کپی محتوا نمی باشید
p{text-align:justify}